SALT Alüminyum
Hakkımızda

Şirketimizin sektörde uzun yıllardır var olan, yeni kurumsal yapısı ile 2017 de kurulmuş ve tam kapasite ile faaliyete geçmiştir. Kendi alanında Türkiye’nin en modern tesislerinden biri olan fabrikamız, İsdök San. Sitesinde yer almaktadır. Fabrikamız “0-atık” prensibi ile çalışmakta olup çevreye son derece duyarlıdır.Tesisimizde farklı kalitelerde alüminyum hurdalar geri kazanılmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına standart malzemelerin yanı sıra, müşterilerin istekleri doğrultusunda farklı alaşımları da ürün gruplarımıza dâhil etmiş bulunmaktayız. Faaliyet alanımızın büyük bölümünü otomotiv yan sanayi, demir-çelik sektörü ve Beyaz eşya sektörünü kapsamaktadır.
400 metrekare kapalı 200 metrekare toplam alana sahip olan fabrikamız, yıllık 5000 ton üretim kapasitesi ile, Türkiye’nin geri kazanımla Alüminyum Külçe üreten en modern fabrikalarından biridir. Alüminyum Külçeler ve Alüminyum Deoksidantlardan oluşan ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Dürüstlük
Yaptığımız her işte dürüst ve etik davranırız. Yaptığımız her işte elimizden gelenin en iyisini yapmaktan gurur duyuyoruz. Öğrenmek ve büyümek için değişimi kucaklıyoruz.

Misyonumuz
Firmamız, hizmet kalitemizden ödün vermeden müşteri portföyünü geliştirmek, bilgi ve ileri teknoloji ile birleştirerek ürün değerini artırmak ve sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı hedeflemektedir. İnovasyonun benzersiz perspektiflerden yayıldığını kabul ederek birbirimize saygı ve haysiyetle davranırız.
Müşteri memnuniyeti performansımızın birincil hedefi olacaktır. Taahhütlerimize saygı gösterme kararlılığımız, müşterilerimizle mükemmel çalışma ilişkilerinin geliştirilmesine yardımcı olacaktır.
Etkili kaynak planlaması ve proje yönetimi uzmanlığı başarımızın anahtarıdır. Kalite Yönetimini uygulayarak Kalite, Maliyet, İnovasyon ve Verimliliğe odaklanarak büyümeye inanıyoruz. Uzmanlık ekibimiz, taahhütlerimize göre projeleri daima zamanında teslim edecektir.

Vizyonumuz
Firmamız sınırsız bilgi birikimi, yenilikçi ve üstün teknolojisiyle alüminyum gibi hafif ,dayanıklı bir malzemenin talebi gün geçtikçe büyüyen pazarında lider olmayı hedeflemektedir. Herkesin işbirliği ve tam katılımı bizi daha güçlü kılar ve müşterilere daha iyi hizmet vermemizi sağlar.

Müşteri Odaklılık
Müşterilere yardım etme konusunda tutkuluyuz. Onların başarısı başarımızın önemli bir ölçüsüdür. İşletmemizin sunduğu hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde geliştirmek, müşterilerin gelecekteki beklentilerine cevap verebilecek ortamlar oluşturmak ve müşteri profilinde güvene dayalı sürekliliği sağlamak temel ilkemizdir.

Çalışanlar
İşletme başarısının, çalışanların başarı ve mutluluğu ile doğru orantılı olduğu düşüncesinden yola çıkarak; çalışan memnuniyetini prensiplerimiz çerçevesinde üst düzeyde tutmak, çalışanların sosyal ve mesleki gelişimlerini sağlamak için ortam oluşturmaktır.
1gerçeğine dayanarak; yapı sektörünün izlediği gelişim sürecini anlamak, geleceğe dönük projeler üretmek ve sektöre önderlik etmektir.

Verimlilik
Sürekli bir şekilde öz değerlendirme yapmak, verimliliği artırıcı faaliyetleri araştırmak ve uygulamaktır.

Çevre Bilinci
Doğa ve çevrede artı değerler oluşturmaktır.